WiiM PRO PLUS Audiofilski streamer muzyczny +GRATIS PRZEWÓD RCA INAKUSTIK

 • Kod: 4482
 • Producent: WIIMWIIM
 • Dostępność: zapytaj o dostępność zapytaj o dostępność

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 1 090,00 zł brutto
 • szt.
 • 1 099,00 zł
 • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

Poznaj WiiM Pro +

WiiM Pro Plus to ulepszona wersja streamera audio WiiM Pro, która oferuje teraz wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy AKM klasy premium, a wszystko w tej samej kompaktowej obudowie. W zestawie otrzymujemy także pilota. WiiM Pro Plus to niewielki odtwarzacz strumieniowy z Bluetooth 5.1, Airplay2, Chromecast, DLNA, Spotify Connect, TIDAL Connect, bezstratnym dźwiękiem, Alexą i multiroom audio. Wyposażony jest w przetwornik DAC premium AKM AK4493SEQ nowej generacji, obsługujący dane do 768 kHz i DSD512 z niskimi zniekształceniami i szerokim zakresem dynamiki. 

WiiM PRO Plus 

WiiM Pro Plus ma być znaczącym ulepszeniem pod względem jakości dźwięku dla analogowego wejścia i wyjścia audio, całkowitego kosztu systemu i jego konfiguracji. W porównaniu z poprzednim modelem, WiiM Pro Plus z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym AKM klasy premium ma przede wszystkim zapewnić użytkownikom wydajniejsze i bardziej bezproblemowe przesyłanie strumieniowe muzyki. Z wyglądu jednak WiiM Pro Plus jest jednak identyczny jak poprzednik -  to ta sama kompaktowa obudowa. Dodatkowo, w zestawie otrzymujemy pilota głosowego (WiiM Voice Remote).
 
Pierwowzór, czyli wprowadzony w marcu 2023 roku model WiiM Pro, oferował wszechstronny streamer audio, a także stanowił przystępną cenowo platformę dla dźwięku wielostrefowego. „Plus” w WiiM Pro Plus oznacza lepszą jakość, którą zawdzięczamy wprowadzonym modyfikacjom:

Mocniejszy przetwornik cyfrowo-analogowy AKM klasy premium

Wysokiej jakości przetwornik cyfrowo-analogowy AKM 4493SEQ nowej generacji jest w stanie osiągnąć niskie zniekształcenia i szeroki zakres dynamiki dzięki technologii Velvet Sound firmy AKM. Obsługuje do 768 kHz PCM i DSD512, z automatycznym przełączaniem PCM/DSD, idealnym dla najnowszego źródła dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Osiągnij 120 dB (A-wt) SNR, THD+N -110dB od 44,1k do 192k.

Lepszy ADC (konwerter analogowo-cyfrowy) dla wejścia liniowego

W modelu WiiM Pro Plus wprowadzono również lepszy ADC (Analog-to-Digital Converter) dla wejścia liniowego, wykorzystujący przetwornik analogowo-cyfrowy TI Burr-Brown Audio PCM1861, obsługujący sygnał do 32-bitów/192 kHz. 

WiiM PRO Plus

Ultra niskoszumowy zegar 

Nowy ultra-niskoszumowy zegar, zasilacz i staranny układ PCB pozwoliły osiągnąć znacznie lepszą wydajność THD + N na analogowym wyjściu audio, redukując niepożądane szumy oraz zniekształcenia dźwięku. Dzięki temu cała konstrukcja zapewnia SNR 120 dB (A-ważony) i THD+N na poziomie -110 dB w zakresie od 44,1 kHz do 192 kHz, co na pewno docenią użytkownicy takich urządzeń takich jak gramofony, telewizory lub odtwarzacza MP3, a także wysokiej klasy analogowych źródeł audio. 

WiiM Pro Plus został zaprojektowany pod kątem łatwego dodania opcji przesyłania strumieniowego do starszego systemu HiFi. W sytuacji, gdy chcemy ożywić nasze już nienajnowsze systemy audio lub gdy zależy nam rozszerzeniu ich funkcjonalności o opcje strumieniowego przesyłania, WiiM Pro Plus upraszcza proces podłączenia sprzęt audio do wyjścia WiFi, Ethernet, RCA, TOSLINK lub koaksjalnego

WiiM PRO Plus

Kompatybilność z asystentami głosowymi, takimi jak Siri, Alexa i Google, pozwala na bezproblemowe zarządzanie wyborem muzyki, regulacją głośności i odtwarzaniem. WiiM Pro Plus jest sprzedawany w pakiecie z pilotem głosowym.

WiiM Pro Plus obsługuje AirPlay 2, Alexa Casting, Spotify Connect, TIDAL Connect, Qobuz, Amazon Music, TIDAL, Deezer, TuneIn, iHeartRadio i inne. Zawiera również Chromecast Audio, który pozwala użytkownikom przesyłać YouTube Music, dźwięk z telewizji, stacje radiowe, podcasty i treści lokalne bezpośrednio z dowolnej ulubionej aplikacji obsługującej Chromecasta. Producent zapowiada, że także Roon Ready będzie wkrótce obsługiwany, tak jak zostało to niedawno ogłoszone dla wcześniejszego modelu - WiiM Pro.

Przesyłaj strumieniowo ulubioną muzykę z urządzeń z systemem iOS i Mac lub przesyłaj strumieniowo dźwięk z telewizji z Apple TV. Używaj funkcji Siri na telefonie lub głośniku HomePod, aby sterować wyborem, głośnością i odtwarzaniem muzyki. WiiM Pro Plus to łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego sprzętu audio w domu.

Chromecast 

WiiM Pro Plus umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki, dźwięku z telewizji, stacji radiowej, podcastu i treści lokalnych z dowolnych aplikacji obsługujących Chromecasta do jednego lub wielu urządzeń audio jednocześnie.

WiiM PRO Plus

Cała muzyka w jednej aplikacji

Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać ulubioną muzykę bez przeskakiwania do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home.

Prosta konfiguracja 
Dzięki prostemu przewodnikowi w aplikacji i niewielkim rozmiarom urządzenie można skonfigurować w mniej niż dwie minuty. WiiM Pro Plus pojawi się automatycznie w aplikacji WiiM Home. Aktualizacje oprogramowania, certyfikacja Roon Ready i Parametric EQ spodziewane są w najbliższej przyszłości i będą dostępne w formie automatycznego OTA.

Dźwięk multiroom

Łatwo zbuduj swój system dźwiękowy multiroom za pomocą HomePod, Google Home, urządzeń Alexa lub wielu urządzeń firmy WiiM i odtwarzaj na wielu urządzeniach audio w tym samym czasie. WiiM Pro Plus obsługuje multiroom z różnych wejść źródłowych audio, w tym WiFi, BT lub Aux / SPDIF. Dzięki temu jest wszechstronny w prawie każdej opcji słuchania muzyki.

WiiM PRO Plus

Muzyka, budzik i wyłącznik czasowy

Użyj aplikacji WiiM Home, aby ustawić alarm budzenia lub tworząc wyłącznik czasowy z ulubioną muzyką, stacją radiową lub podcastem. Użyj aplikacji, aby ustawić głośność i czas odtwarzania, które preferujesz - aby lepiej spać i budzić się wypoczętym.

Odtwarzanie bez przerw - gapless

Precyzyjne odtwarzanie bez przerw jest niezbędne dla przyjemności słuchania. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw czas odtwarzania jest identyczny ze źródłem. WiiM Pro Plus używa dwóch dekoderów do usuwania dodatkowych próbek na początku i na końcu każdego pliku i łączy je. Działa to w przypadku wszystkich obsługiwanych usług muzycznych i muzyki w telefonie lub sieci lokalnej.

WiiM PRO Plus EQ

10-pasmowy korektor graficzny i 26 wstępnie ustawionych korektorów

Dwadzieścia sześć wstępnie ustawionych korektorów zapewnia różne możliwości wyboru dostosowane do konkretnych preferencji odsłuchowych. Predefiniowany korektor zawiera wybór korektora z gatunków muzycznych, regulacji tonów niskich / wysokich, głośności, filmu, gier lub poprawy mowy itp. Możesz również dostosować swój własny za pomocą 10-pasmowego korektora graficznego do swojego pokoju lub gustu.

 

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Funkcjonalność

Odtwarzacze strumieniowe pozwalają na odczytywanie i dekodowanie muzyki cyfrowej w postaci plików skompresowanych, nieskompresowanych, radii internetowych i innych. Źródłem zazwyczaj jest serwer sieciowy lub komputer osobisty, łączność odbywa się zarówno przez port ethernet (po kablu) jak i łączność bezprzewodową Wi-Fi.

Przytłaczająca większość odtwarzaczy strumieniowych posiada port USB dla napędów pendrive.

Odtwarzacz strumieniowy praktycznie zawsze posiada wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy DAC oraz komplet wyjść zarówno analogowych dla wzmacniacza jak i cyfrowych, umożliwiających podpięcie niezależnego przetwornika cyfrowo-analogowego w celu dalszej poprawy jakości dźwięku.

Specyfikacja techniczna

Wymiary: 140x140x42mm
Wyjścia: RJ45 (LAN)
Formaty z ethernet: 
 • AAC
 • ALAC
 • APE
 • FLAC
 • MP3
 • WAV
 • WMA
 • OGG
SEKCJA AUDIO: ------
Stosunek sygnał/szum:  120dB
FUNKCJONALNOŚĆ MULTIMEDIALNA: ------
DLNA:  Tak
Wi-Fi:  TAK
UPnP:  TAK
AirPlay: 
 • AirPlay 2
 • Tak
Bluetooth: 
 • TAK
 • 5.1
Dedykowana aplikacja: 
 • Android
 • iOS (Apple iPhone/iPod/iPad)
Radio internetowe:  TAK
Usługi muzyczne: 
 • Deezer
 • iTunes
 • Spotify
 • TuneIN
 • Qobuz
 • Tidal
 • Amazon Music
 • iHeartRadio
 • Spotify Connect
 • TIDAL Connect
 • LinkPlay Radio
WEJŚCIA/WYJŚCIA: ------
Wejście optyczne:  1xSPDiF
Wyjścia optyczne:  1xSPDiF
Wyjścia koaksjalne:  1
Wyjścia 2xRCA liniowe:  1
Wejścia 2xRCA liniowe:  1
Złącze słuchawkowe:  Brak
Wejście Ethernet/LAN:  TAK
Trigger:  TAK 1
:: Wspierane formaty MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
:: Equalizer 10-pasmowy
Pilot: TAK
Zasilacz: 5VDC 1,5A
Waga: 400g
Gwarancja: 24 miesiące
Przetwornik DAC:  AKM 4493SEQ
Google Chromecast (Google Cast):  TAK
THD+N: 0.00032% (-110dB)