NorStone - IRYX II IR REPEATER - Repeater podczerwieni

  • szt.
  • 229,00 zł 179,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
  • Sprawdź raty

Wzmacniacz podczerwieni NorStone IRYX II - służy do przesyłania sygnałów podczerwieni z pilotów do urządzeń umieszczonych w zamkniętej szafie lub w innym pomieszczeniu. Zestaw składa się z odbiornika IR do wygodnego umieszczenia w bezpośrednim zasięgu pilotów oraz 4 nadajników IR do sterowania wieloma urządzeniami źródłowymi.

 

Konfiguracja nadajnika NorStone IRYX II - jest prosta. Wystarczy umieścić odbiornik IR w polu widzenia i podłączyć kable nadajników przed urządzeniami. Wzmacniacz dystrybucji podczerwieni NorStone IRYX II jest dostarczany z dwoma 2-metrowymi kablami nadajnika i jednym 2-metrowym kablem odbiornika. Każdy kabel nadajnika jest wyposażony w dwa emitery IR, co pozwala na sterowanie łącznie aż 4 urządzeniami!

 

Dzięki nadajnikowi IRYX II można umieścić różne urządzenia audio i wideo w zamkniętej szafce lub w innym pomieszczeniu i nadal sterować nimi za pomocą oryginalnego pilota.