Audiolab 9000CDT - CZARNY

  • Kod: 4382
  • Producent: AudiolabAudiolab
  • Dostępność: zapytaj o dostępność zapytaj o dostępność

  • Historia ceny
  • szt.
  • 5 499,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue

Audiolab 9000CDT

Transport CD

Nowa seria 9000 firmy Audiolab reprezentuje nowy standard domowego audio dla koneserów.

Ponieważ płyty CD wciąż są dla wielu audiofilów głównym nośnikiem, 9000CDT to oferta premium, która zapewnia cyfrowe odtwarzanie muzyki dorównujące bestii, jaką jest Audiolab 9000A.

Audiolab 9000CDT

9000CDT to dedykowany transport CD, który zawiera wysokiej klasy mechanizm opracowany w celu spełnienia branżowych wzorców ustalonych przez filozofię wydajności Audiolab.

Audiolab  9000CDT wykorzystuje bardzo precyzyjny system optyczny z elektronicznym buforem danych do dokładnego i bezproblemowego odczytywania płyt CD. Cyfrowy bufor odczytu z wyprzedzeniem zmniejsza liczbę błędów odczytu płyt, pomagając transportowi 9000CDT odtwarzać porysowane i uszkodzone płyty CD, które mogą być nieczytelne przy użyciu konwencjonalnych mechanizmów.

Izolacja od wibracji

Aby mieć pewność, że sygnał w bezbłędnej postaci dociera do towarzyszącego przetwornika cyfrowo-analogowego, koncentryczne wyjście 9000CDT jest zasilane z różnicowego sterownika liniowego. Zegar główny jest kontrolowany przez oscylator kwarcowy o wysokiej dokładności, dzięki czemu wyjście cyfrowe zarówno z gniazd koncentrycznych, jak i optycznych wykazuje znikomo niski poziom jittera (zniekształceń cyfrowych).

Szuflada o niskim współczynniku tarcia, solidna aluminiowa podstawa i obudowa 9000CDT działają w celu wyeliminowania wibracji, których doświadcza mechanika silnika o dużej prędkości obrotowej. Ponadto transport montowany jest we własnej, ekranowanej elektromagnetycznie obudowie, z dedykowanym zasilaczem. Wszystko to przyczynia się do wzorowej "ekstrakcji" sygnału cyfrowego, podczas gdy sprawdzona redukcja rezonansu dodatkowo poprawia wydajność.

Transport CD

Pliki cyfrowe w dowolnym formacie

Oprócz wiodącej w swojej klasie konstrukcji do odtwarzania płyt CD, 9000CDT oferuje również zgodność z cyfrowymi plikami muzycznymi za pośrednictwem dedykowanego złącza USB „Typ A”, znajdującego się z tyłu urządzenia. Obsługuje wszystkie znaczące formaty audio o wysokiej rozdzielczości i bezstratne, w tym WAV, AAC i WMA, a także skompresowane, starsze formaty MP3.

 

Wyposażony w 4.3-calowy ekran IPS LCD ze szczegółowym, ale prostym w obsłudze graficznym interfejsem użytkownika, 9000CDT oferuje żywe przedstawienie informacji, w tym ustawień systemowych, formatu, folderu, szczegółów utworów i innych danych.

Cechy:

CD dla purystów

Izolacja od wibracji

Pliki cyfrowe w dowolnym formacie

Kolorowy wyświetlacz LCD IPS o przekątnej 4.3 cala

 

CD dla purystów

Pliki cyfrowe w dowolnym formacie

Specyfikacja:

 

- Typ urządzenia: Transport CD i odtwarzacz USB HDD

- Format audio urządzenia pamięci masowej USB: Zgodność z plikami MP3, WMA, AAC, WAV

- System plików urządzenia pamięci masowej USB: Zgodność z urządzeniami FAT12, FAT16 i FAT32

- Amplituda wyjścia cyfrowego: 500 +/-50mVpp

- Impedancja wyjściowa: 75 Ohm

- Całkowite zniekształcenie harmoniczne (THD): < 0,002%

- Częstotliwość próbkowania: 44.1 kHz (pliki 48 kHz mogą być odtwarzane przez 9000CDT ale zostaną resamplowane do 44.1 kHz)

- Cyfrowy interfejs wyjściowy: 1 x koncentryczny, 1 x optyczny

- Pobór mocy w trybie czuwania: < 0.5 W

- Wymagania dotyczące zasilania (w zależności od regionu): 220-240V ~ 50/60Hz

- Waga (netto): 5.74 kg

- Wymiary (szer. x gł. x wys.): 444 x 322 x 89 mm

 

- Wykończenia: Czarny / Srebrny