Audiolab 8300A - CZARNY

 • Kod: 3943
 • Producent: AudiolabAudiolab
 • Dostępność: zapytaj o dostępność zapytaj o dostępność

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 5 999,00 zł brutto
 • szt.
 • 4 999,00 zł
 • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

Przy tworzeniu zupełnie nowej serii Audiolab 8300 zadaliśmy fundamentalne pytania o to, za co ludzie lubią muzykę którą kochają i zadbaliśmy o to, żeby ich zestaw hi-fi był równie łatwy w użyciu, jak i przystępny dla uszu. Podczas gdy nasi inżynierowie odwoływali się do planu, jakim była seria 8200, tym razem każdy komponent został poddany analizie, aby stworzyć system hi-fi wyprzedzający modele, które już wcześniej zostały uznane za najlepsze w swojej klasie. Dzięki wydajniejszym komponentom, nowej technologii formatu audio o wysokiej rozdzielczości i nowo zdefiniowanej estetyce, seria 8300 podniosła poprzeczkę raz jeszcze. Audiolab z dumą prezentuje nowe modele 8300A, 8300CD i 8300MB.

Genialność ewoluowała

Nowa seria 8300 stawia poprzeczkę bardzo wysoko. W końcu poprzednie produkty zdobyły w ciągu ostatnich pięciu lat więcej nagród w brytyjskiej prasie, niż jakakolwiek inna rodzina wysokiej klasy sprzętu audio. Wzmacniacz zintegrowany 8300A, z jego radykalnie przeprojektowanym układem i wysokowydajnym przedwzmacniaczem gramofonowym, doskonale nawiązuje do fundamentach firmy powstałych w 1983 roku poprzez klasyczny 8000A - jeden z najbardziej wpływowych brytyjskich komponentów hi-fi wszech czasów.

Nowa estetyka

Zaktualizowana struktura zewnętrzna serii 8300 podąża za nową estetyką produktów Audiolaba, wykorzystując zmiękczone linie i tekstury, zachowując jednocześnie rozpoznawalny i nowoczesny styl. Wykończenie obudowy aluminium w serii 8300, piaskowane, aluminiowe pokrętła i wyświetlacz CNC z pewnością wyglądają nowatorsko, ale w każdym produkcie marki Audiolab funkcja jest zgodna z funkcjonalnością. Nowy wyświetlacz i elementy sterujące umożliwiają szybki i intuicyjny dostęp do najważniejszych funkcji dzięki szerokim opcjom routingu i ustawieniom filtrów.

Amplifikacja zdefiniowana na nowo

Dążąc do osiągnięcia najwyższej jakości dźwięku, każdy etap rozwoju produktu marki Audiolab koncentruje się na użyteczności. W szczególności w modelu 8300A, zapewniającym proste, ale szerokie sterowanie. Weteran budowy wzmacniaczy, Jan Ertner, buduje funkcjonalność wzmacniacza wokół nowego wyświetlacza. Oznacza to, że użytkownicy mogą łatwo odnaleźć się w uniwersalnych konfiguracjach oferowanych przez wzmacniacz, nawet pomimo tego, że jest on o wiele bardziej zaawansowanym niż jego poprzednicy. Urządzenie może zachowywać się jak wzmacniacz zintegrowany, wzmacniacz mocy, przedwzmacniacz i podzielony przedwzmacniacz łatwy do sparowania z wieloma systemami hi-fi. 8300A działa tak samo spójnie, jak na zewnątrz. Dzięki całkowicie nowemu podejściu do układu, podwójna struktura mono minimalizuje interferencję międzykanałową. Kluczowe komponenty przetwarzające dźwięk i zasilacz są całkowicie rozdzielone tak daleko, jak to możliwe. Nasza nowa technologia Active Current Delivery zapewnia również całkowicie czysty dźwięk aż do momentu odcięcia, a zaawansowany mikroprocesor ogranicza moc wyjściową, która gwarantuje brak słyszalnych zniekształceń, nawet przy głośniejszym wyjściu z mocą 75 W RMS.

8300A

Specyfikacja techniczna

- Technologia Dual Mono
- Wyświetlacz OLED 128 x 64 piksele 2,7"
- Tryb gotowości
- Trigger 12V
- Przedwzmacniacz phono (MM/MC)
- Wejścia: CD, Video, Tuner, Aux 1, Aux 2, XLR (Balanced) i Phono
- Wyjścia: 2 x RCA
- Czułość wejścia phono RIAA: 50 K/100 pF
- Impedancja wejściowa (wejścia liniowe): 50 K/100 pF
- Impedancja wejściowa (wejścia phono): 47 K/100 pF (MM), 100 R/1,5 nF (MC)
- Napięcie wyjściowe: 2,3 V max (<0,02% THD)
- Impedancja wyjściowa: 120 omów
- Pasmo przenoszenia: 10 Hz - 20 kHz
- Całkowite zniekształcenie harmoniczne: <0,002%
- Stosunek sygnału do szumu (linia): > 107 dB > 109 dB (ważony A)
- Stosunek sygnału do szumu (phono MM): > 73 dB > 78 dB (ważony A)
- Stosunek sygnału do szumu (phono MC): > 68 dB > 73 dB (ważony A)
- Przesłuch: <80 dB (L -> R & R -> L @ 10 KHz)
- Maksymalna moc wyjściowa: 2 x 75 W RMS (8 ohm), 2 x 115 W (4 ohm)
- Szczytowy prąd wyjściowy: ± 15 A
- Stosunek sygnału do szumu: >107 dB
- Współczynnik tłumienia: >100
- Wyjścia głośnikowe: A + B
- Wymiary 8,0 x 44,4 x 33,0 cm
- Masa netto 7,8 kg