Wireworld SILVER BANANA Set Screw 10 para

  • Kod: 2918
  • Producent: WireworldWireworld
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 59,00 zł brutto
  • PARA
  • 49,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK

Wireworld Silver Banana Plug posrebrzany wtyk bananowy, cena za 1 parę.


 

Wireworld Audio to główny światowy gracz, pod względem produkcji wysokiej jakości kabli głośnikowych, interkonektów oraz kabli sieciowych. Wiele opatentowanych przez firmę innowacji przełożyło się na niesamowite polepszenie jakości sygnału audio i wideo. Unikalne laboratoryjne testy pozwoliły na maksymalne zbliżenie jakości obrazu i dźwięku przesyłanego przez kable do takiego, z jakim mamy do czynienia na żywo, a jego jakość zdumiewa użytkowników i krytyków na całym świecie.

 

Imponujące z wyglądu pozłacane wtyki nie są wskaźnikiem niezawodnej jakości w kablach. Wiele pozłacanych wtyków zrobionych jest z mosiądzu, który powlekany jest niklem i cienką warstwą złota. Mosiądz i nikiel to słabe przewodniki, które mogą wykazywać braki w istotnych punktach kontaktu. Większość wtyków Wireworld posiada powierzchnię styku wykonaną z miedzi beztlenowej oraz srebra w celu uzyskania najwyższej jakości dźwięku i obrazu.

 

Wtyki bananowe Wireworld wykonane są ze stopu miedziowo pokrytego wpierw srebrem, a potem złotem albo cieniutką warstwą samego srebra (nazywane srebrną otuliną), by zapewnić niski stopień strat sygnału oraz czystszy, bardziej detaliczny dźwięk niż w większości standardowych niklowo-pozłacanych, tradycyjnych wtyków bananowych, produkowanych przez konkurencję. Teraz z nową węglową nakładką z wygrawerowanym laserowo logiem Wireworld.