WiiM MINI - Streamer audio z dźwiękiem Hi-Res

  • Kod: 4189
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • 499,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą
  • Sprawdź raty

WiiM MINI

WiiM Mini to wysokiej jakości streamer audio z dźwiękiem Hi-Res i bezprzewodowym strumieniowaniem dźwięku multiroom/multichannel. Jest idealnym rozwiązaniem by dodać funkcje streamingu do starszej generacji, stacjonarnego zestawu audio lub kolumn aktywnych. Odtwarzacz obsługuje AirPlay2, Multiroom Stereo. Współpracuje z asystentami głosowymi Alexa i Siri. Przesyła strumieniowo dźwięk w wysokiej rozdzielczości z serwisów Spotify, Amazon Music i innych.

AIRPLAY 2

WiiM Mini zmieni Twój dotychczasowy system stereo lub same aktywne głośniki obsługujące AirPlay 2. Odtwórz muzykę, którą kochasz z urządzeń iOS i Mac, lub przesyłaj dźwięk z telewizora z Apple TV. To łatwy i niedrogi sposób na podłączenie urządzeń Apple do ulubionego, domowego sprzętu audio.

Przesyłaj bezstratny dźwięk bezprzewodowo bez cięcia dźwięku

Dzięki wbudowanemu modułowi WiFi 2,4G i 5G możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo, bezstratny dźwięk w jakości 192 Khz/24-bit/, z najpopularniejszych serwisów muzycznych na świecie, internetowych stacji radiowych lub własnych treści z telefonu, komputera lub serwer NAS. Zasięg pracy jest taki sam jak zasięg sygnału Wi-Fi. Łącząc się poprzez odbiornik bluetooth można przesyłać sygnał audio do 10 metrów.
 
Cała muzyka w jednej aplikacji

Sterowanie muzyką i urządzeniem w jednym miejscu jest wygodniejsze niż kiedykolwiek. Dzięki aplikacji WiiM Home możesz łatwo przeglądać ulubioną muzykę bez przeskakiwania do innych aplikacji muzycznych. Amazon Music, iHeartRadio, TIDAL, TuneIn, Napster, Deezer i Qobuz są zintegrowane z aplikacją WiiM Home. Możesz także sterować korektorem urządzenia, ustawiać alarmy muzyczne i tworzyć spersonalizowane komendy za pomocą aplikacji WiiM Home.
 
Dźwięk multiroom

Z łatwością zbuduj swój system dźwiękowy multiroom za pomocą głośników AirPlay 2 lub Amazon Echo, korzystając ze strumieniowego przesyłania poprzez Wi-Fi jako źródła. Korzystając z istniejących urządzeń audio, możesz stworzyć bardziej elastyczny system dźwiękowy multiroom z wieloma WiiM Mini. WiiM Mini obsługuje multiroom z różnych źródeł dźwięku, w tym z wejścia WiFi, bluetooth lub Aux. Dzięki temu jest wszechstronny w prawie każdej opcji słuchania muzyki. 
 
Współpracuje z Alexa

Poproś Alexę o sterowanie WiiM Mini w celu odtwarzania muzyki, słuchania wiadomości lub ulubionego podcastu, ustawiając go jako preferowany głośnik w aplikacji Alexa. Połącz WiiM Mini z innymi urządzeniami Alexa, aby uzyskać bezprzewodowy system dźwiękowy multiroom. Zautomatyzuj WiiM Mini, tworząc komendy w aplikacji Alexa lub za pomocą Alexa przesyłaj Amazon Music Ultra HD bezpośrednio z aplikacji Amazon Music do WiiM Mini.

Spotify Connect i TIDAL Connect

Użyj aplikacji Spotify lub TIDAL jako pilota do WiiM Mini i przesyłaj strumieniowo bezpośrednio z tych usług. WiiM Mini zapewnia wyższą jakość dźwięku i większy zasięg pracy niż tradycyjne odbiorniki Bluetooth lub AirPlay 2 i uwalnia Twoje urządzenie mobilne do innych zadań. Spotify działa zarówno dla użytkowników Spotify Free, jak i Premium. TIDAL działa zarówno dla HiFi, jak i Master Quality (bez MQA). 

Muzyczny budzik i wyłącznik czasowy

Użyj aplikacji WiiM Home, aby pomóc w ustaleniu regularnych nawyków dotyczących snu, ustawiając alarm budzenia lub tworząc wyłącznik czasowy z ulubioną muzyką, stacją radiową lub podcastem. Użyj aplikacji, aby dostosować głośność i czas odtwarzania, aby lepiej spać i obudzić się wypoczętym.

Odtwarzanie bez przerw

Precyzyjne odtwarzanie bez przerw ma kluczowe znaczenie dla wrażeń odsłuchowych. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw, czas odtwarzania jest gwarantowany identycznie jak w źródle. WiiM Mini używa dwóch dekoderów do usuwania dodatkowych próbek na początku i na końcu każdego pliku i łączenia ich. Działa to dla wszystkich obsługiwanych usług muzycznych, muzyki w telefonie lub sieci lokalnej. 

Dwadzieścia cztery ustawienia EQ

Dwadzieścia cztery zaprogramowane ustawienia EQ zapewniają różne możliwości wyboru - aby spełnić Twoje preferencje dotyczące charakterystyki dźwięku. Zaprogramowany korektor obejmuje wybór z różnych gatunków muzycznych, regulację tonów niskich/wysokich, wzmocnienie głośności lub mowy itp. 10-pasmowy korektor niestandardowy zostanie zaimplementowany wraz z aktualizacją oprogramowania. 

Bardzo łatwa konfiguracja

Nowa mini pojawi się automatycznie w aplikacji WiiM Home . Dzięki przewodnikowi w aplikacji urządzenie
można skonfigurować w mniej niż 2 minuty.

Dźwięk Hi-Res obsługujący do 192 kHz/24 bity

Obsługuje do 192 kHz, 24-bitowe wyjście audio, które jest takie samo, jak nagranie artysty w studiu. Zintegrowany stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy TI zapewnia wysokiej jakości analogowe wyjście audio z 106-dB SNR, zakresem dynamicznym i wydajnością -92 dB THD+N . zapewnia wysoki.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cała zawartość w jednej aplikacji

Obsługujemy wiele najlepszych serwisów do strumieniowego przesyłania muzyki w naszej aplikacji towarzyszącej i przez AVS, w tym: Spotify, iHeartRadio, Tidal, Amazon Prime Music, Napster, Deezer i wiele innych w przyszłości.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dźwięk o wysokiej rozdzielczości

Oferują swoim słuchaczom więcej usług przesyłania strumieniowego i treści audio, które obejmują jakość MP3, dźwięk bezstratny lub technologie wciągającego dźwięku . Urządzenia WiiM zapewniają możliwość odtwarzania bezstratnej zawartości audio Hi-Res z serwisów Spotify, Amazon Music, TIDAL, Deezer, Qobuz i innych. Obsługuje do 192 kHz, 24-bitowe wyjście audio, które jest takie samo jak nagrania artysty w studio . Zintegrowany stereofoniczny przetwornik cyfrowo-analogowy TI zapewnia wysokiej jakości analogowe wyjście audio z współczynnikiem SNR 106 dB, zakresem dynamiki i wydajnością -92 dB THD+N, znakomitą we wszystkich kategoriach audio.

MP3

Wysoka jakość

320 Kb/s

CD (HI-FI)

Bezstratna jakość

1411 Kb/s

WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ

Jakość w wysokiej rozdzielczości  

2304-9216 Kb/s
 
Multiroom i parowanie stereo
Odtwarzanie muzyki w całym domu jest możliwe dzięki doskonałej synchronizacji dźwięku i bezproblemowej kontroli urządzenia za pośrednictwem aplikacji towarzyszącej . Dzięki starannej optymalizacji sprzętu, algorytmów i oprogramowania możemy osiągnąć dokładność synchronizacji między głośnikami poniżej 150 uS (0,00015 s), o ile głośniki znajdują się w tej samej sieci bezprzewodowej. W ten sposób Twój system głośników może znajdować się w dowolnym miejscu, w którym działa Twoja sieć Wi-Fi.
Ponadto możesz połączyć dwa głośniki połączone z WiiM Mini jako parę stereo, aby uzyskać szerszą, bardziej wciągającą scenę dźwiękową. Obsługuje również multi-room i różne wejścia audio, takie jak przesyłanie strumieniowe muzyki oparte na Wi-Fi, wejście BT i Aux . Dzięki temu może współpracować z większością opcji słuchania muzyki.
Odtwarzanie bez przerw
Precyzyjne odtwarzanie bez przerw jest ważne dla Twoich wrażeń słuchowych. Dzięki precyzyjnemu odtwarzaniu bez przerw czas odtwarzania jest identyczny jak w przypadku źródła. Niedopuszczalne jest wprowadzanie przerw lub nakładania się (crossfading) pomiędzy kolejnymi utworami. Luka będzie bardzo zauważalna w przypadku muzyki „ ciągłej ”, takiej jak nagrania koncertów na żywo, niektóre utwory klasyczne itp.
Różne komponenty oprogramowania, oprogramowania układowego i sprzętu mogą powodować znaczne opóźnienie związane z rozpoczęciem odtwarzania utworu. Nasz odtwarzacz używa dwóch dekoderów do usuwania dodatkowych sampli na początku i na końcu każdego pliku i łączenia ich. Działa dla wszystkich obsługiwanych usług muzycznych i muzyki w telefonie lub sieci lokalnej

Luka

Bez przerw

Korektor adaptacyjny
Przełomowe wrażenia słuchowe wymagają zarówno treści audio o wysokiej rozdzielczości, jak i wysokiej jakości urządzenia odtwarzającego . Po włączeniu korektora adaptacyjnego informacje o gatunku muzyki i inne znaczniki zawarte w treści audio są używane do dostosowywania częstotliwości w czasie rzeczywistym — albo w celu uzyskania bogatego dźwięku w celu uchwycenia każdego szczegółu muzyki , albo w celu uzyskania wyraźniejszego głosu ludzkiego w podcaście.

Automatyczna kalibracja opóźnienia dźwięku

Podłączony amplituner lub głośnik może mieć inne opóźnienie ścieżki audio ze względu na inny sprzęt, oprogramowanie i przetwarzanie DSP. Aby zachować synchronizację każdego systemu, pożądane jest automatyczne mierzenie opóźnienia ścieżki audio. Wykorzystując wbudowany w urządzenie mikrofon i zastrzeżony algorytm, całe opóźnienie ścieżki audio jest mierzone automatycznie po podłączeniu do amplitunera lub głośnika. Wartość opóźnienia zostanie wykorzystana do utrzymania idealnej synchronizacji dźwięku w bezprzewodowym odtwarzaniu multi-room lub wielokanałowym.

Łączność bezprzewodowa Wi-Fi 2,4 GHz lub 5 GHz oraz Bluetooth 5.0
Wspierane formaty MP3, AAC, ALAC, APE, FLAC, WAV, WMA, OGG
Streaming Spotify, Amazon Music, Deezer, Tunein, Tidal, Qobuz, iHeartRadio, Napster, Soundmachine, Calm Radio itd.
Wejścia analogowe Mini jack 3,5mm
Wyjścia audio Optyk Toslink, mini jack 3,5mm
Korekta dźwięku Regulacja niskich oraz wysokich tonów + equalizer
Waga 40g.
Wymiary 69 x 69 x 24 mm
Akcesoria w zestawie Przewód USB A-C (do zasilania 5V/1A), kabel mini jack - RCA, kabel mini jack - mini jack, kabel optyczny toslink, instrukcja obsługi