TechniSat DIGITRADIO 143 CD

  • szt.
  • 999,00 zł
  • Credit Agricole Raty, Płatność za pobraniem(gotówka lub karta płatnicza), Płatność przelewem na konto , eRaty Santander Consumer Bank, Płatność gotówką , Płatność kartą kurierowi, płatnosć kartą płatniczą
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue
 
 
Szerokość wynosząca 430 mm umożliwia precyzyjne zintegrowanie DIGITRADIO 143 CD  jako element wysokiej jakości systemu muzycznego. Urządzenie pozwala na rozszerzenie systemu Hi-Fi o szereg funkcji radiowych oraz muzycznych i umożliwia przesyłanie strumienia dźwiękowego. Poszczególne funkcje wyświetlają się na dużym wyświetlaczu o przekątnej 3.2". Nowy element systemu Hi-Fi jest także wyposażony w odtwarzacz CD przystosowany do odczytu plików MP3. Urządzenie to zachwyca głębią dźwięków muzyki i bogactwem detali. W połączeniu ze wzmacniaczem i głośnikami systemu muzycznego, całość zapewni porywający, naturalny dźwięk. W trybie odtwarzania sieciowego urządzenie może korzystać z biblioteki multimedialnej i umożliwia wykorzystanie systemu Hi-Fi w trybie odtwarzania Multiroom firmy TECHNISAT. Urządzeniem można wygodnie sterować za pomocą aplikacji CONNECT.
 
 

Cyfrowe radio DAB + to nowy wymiar radia o doskonałej jakości dźwięku, bez zakłóceń i szumów. DAB + można odbierać stacjonarnie (np. w domu, czy w biurze) i mobilnie przez antenę . Już teraz w Polsce można słuchać wielu ciekawych stacji radiowych DAB+, a oferta programowa cyfrowego radia stale rośnie. 

 
 
 

Streaming audio

Streaming audio umożliwia nieograniczony dostęp do zasobów w sieci UPnP np. plików multimedialnych zapisanych na komputerze lub na dysku twardym wbudowanym w dekoderze czy telewizorze. Teraz łatwo odtworzysz na telewizorze np. film zapisany na Twoim komputerze.

 
 
 
 

CD-Player z funkcją MP3

Możesz słuchać swojej pełnej kolekcji płyt CD na zintegrowanym odtwarzaczu CD. Odtwarzacz CD obsługuje klasyczne płyty audio CD, a także formaty CD-R i CD-RW. Ponadto można również odtwarzać płyty MP3 CD.

 
 

UKF

Odbieraj klasyczne stacje radiowe FM. Radio Data System (RDS) wyświetla dodatkowe informacje o audycji i częstotliwość, przesyłane przez nadawcę stacji radiowej FM.

Spotify Connect

Użyj aplikacji Spotify na smartfonie, tablecie lub komputerze, aby słuchać ulubionych wykonawców i najnowszych hitów z radia lub odtwarzać przez głośniki TechniSat.Usługa Spotify Premium jest wymagana do korzystania z usługi Spotify Connect. Więcej informacji na stronie www.spotify.com/premium

Equalizer

Ręcznie wyreguluj wysokie i niskie tony, aby uzyskać indywidualną i optymalną kompozycję dźwięku.

 
 

Dane techniczne

Dostępne modele

 
czarny

Ekran

3.2 Zoll
240 x 320 Pixel
 
 

Funkcje

 

Odbiór / Radio

174 - 240 MHz
87.5 - 108 MHz
 
Antena drutowa DAB/UKF

Zasilanie

230 V
50 Hz
wewnętrzny

Najważniejsze funkcje

 
 
 

Obsługa

 
 
 
 

Połączenia/złącza

 
 
 
 
 
1
1

Sieć & Komunikacja

802.11 a/b/g/n (2,4-GHz- oraz 5-GHz-Band )
 

Strumień danych

 
 
 

Środowisko

5 - 90 % Względna wilgotność powietrza (bez kondensacji)
5 - 35 °C