OneOdio A71 Słuchawki nauszne + dołączany mikrofon okazja

  • szt.
  • 179,00 zł 99,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK

ONEODIO A71

Aż trudno uwierzyć, że A71 w tej cenie wyposażono w obrotowe nauszniki, wygodny pałąk oraz dźwięk stereo jakości hi-fi. Składana konstrukcja ułatwia przechowywanie i transport. Obrotowe nauszniki i wytrzymały, regulowany pałąk sprawdzą się do swobodnego, jednostronnego monitorowania. Co więcej, słuchawki wyposażono w system blokady gniazda jack. Bez względu na to, jak dużo się ruszasz kabel nie wysunie się z portu słuchawek. To wielki plus dla DJ-ów i muzyków. Dodatkowo w komplecie mamy przewód oddzielny z mikrofonem dla graczy, rozmów online czy pracy zdalnej. Drugi przewód typu „spring” idealnie nada się do użytku studyjnego.

Zaprojektowany do gier

Zaawansowany 40-milimetrowy przetwornik zapewnia potężny dźwięk stereo. Pozwala szybko zlokalizować wrogów podczas gier i przejąć inicjatywę. Ponadto na kablu z mikrofonem znajduje się kontroler wyposażony w przełącznik wyciszania mikrofonu. Dodatkowo w zestawie znajdziemy kabel z końcówkami 3,5 mm i 6,3 mm. Dzięki niemu nie potrzebujemy żadnego dodatkowego adaptera. Po prostu podłącz je zgodnie z Twoimi potrzebami i nie miej więcej problemów ze znalezieniem odpowiedniego interfejsu. Idealny do mikserów, gitar elektrycznych, klawiatur itp.

Niezrównany komfort noszenia i duża kompatybilność

Owalna konstrukcja nauszników z poduszkami zmniejszającymi nacisk została zaprojektowana tak, aby dopasować się do kształtu uszu, zapewniając bezpieczne dopasowanie przy minimalnym wycieku dźwięku. Usłysz więcej swojej muzyki przy mniejszych zakłóceniach z zewnątrz. Słuchawki idealne dla wszystkich DJ-ów i graczy. W zestawie znajduje się standardowa wtyczka 6,35 mm, wtyczka 3,5 mm i adapter kabla rozgałęziającego 3,5 mm.

 

 
DANE TECHNICZNE
Konstrukcja - Nauszne
Łączność - Przewodowe
Złącze - Jack 6.35 mm,Mini Jack 3.5 mm
Długość przewodu - Brak danych
Dźwięk przestrzenny 7.1 - Nie
Kompatybilność z konsolami - Nie dotyczy
Regulacja głośności - Tak
 
SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
SPECYFIKACJA MIKROFONU
Typ mikrofonu - Brak danych
Czułość mikrofonu- Brak danych
Sposób mocowania mikrofonu - Na pałąku