NorStone - STYLUM S SPEAK STANDS srebna

  • Kod: 3765
  • Producent: NorStoneNorStone
  • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny

  • Historia ceny
    Najniższa cena 30 dni przed zmianą: 149,00 zł brutto
  • szt.
  • 229,00 zł 179,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
  • Sprawdź raty

Norstone Stylum S aktualnie w promocji tylko kolor srebny

Podstawki tego producenta mają zaledwie 25cm wysokości co sprawia, że idealnie nadają się do współpracy z dużymi monitorami, dla których najpopularniejsze standy są już zbyt wysokie. To czym mogą się pochwalić, to rozwiązania rzadko stosowane w tej cenie. Na pewno należy wspomnieć o kolcach zamontowanych zarówno na górnej jak i dolnej podstawie. Ograniczane są w  ten sposób niepożądane drgania i rezonanse co w konsekwencji redukuje podbarwienia dźwięku i niweluje dudnienie basu. W komplecie są podkładki pod kolce dla ochrony podłogi.

Najważniejsze cechy:

- możliwość wypełnienia materiałem tłumiącym

- możliwość prowadzenia przewodów wewnątrz wspornika pionowego

Stojaki dostępne w kolorze czarnym, białym lub szarym.

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany.

 

Funkcjonalność

Dobierając stojaki głośnikowe należy zwrócić uwagę na kilka zasadniczych elementów. Pierwszym parametrem jest rozmiar górnej podstawy, który pozwala określić, czy stojak jest w stanie stabilnie utrzymać kolumnę.


Aby zapewnić kolumnie należytą stabilność powierzchnia górnej podstawy stojaka powinna być nie mniejsza niż połowa powierzchni boku kolumny, na którym będzie stała. Mówiąc prościej, jeśli podstawa kolumny ma rozmiar 20cmx10cm, to powinniśmy zainteresować się stojakiem o rozmiarach minimum 10x5cm.
Następny istotny parametr to możliwość przeciągnięcia kabli głośnikowych w konstrukcji stojaka głośnikowego. Ułatwia to zachowanie właściwego porządku i pozwala nadać lepszy wygląd systemowi stereo lub kina domowego.


Ostatni istotny parametr to waga stojaka - warto zwrócić uwagę, że dobrze obciążony stojak nie wpada w drgania przy wysokich poziomach głośności. Stąd, jeśli wybieramy stojaki pod duże monitory do systemu stereo upewnijmy się, że są odpowiednio dociążone.


Prostszym rozwiązaniem jest zakup stojaków dedykowanych pod dane kolumny, co jest możliwe w przypadku tylko wybranych marek hi-fi.

Specyfikacja techniczna

Max. obciążenie: 50kg
Regulacja wysokości: NIE
Wymiary dolnej podstawy: 250 x 250 x 250 mm
Regulacja: BRAK
INNE: Kolor czarny, satynowy
Wysokość: 250mm
Szerokość: 200mm
Głębokość: 165mm
Waga: 3.5kg
Gwarancja: 24 miesiące