Melodika MD2R10G Kabel 2xRCA - 2x RCA Gunmetal - 1m

 • Kod: 4049
 • Producent: MelodikaMelodika
 • Dostępność: Produkt dostępny Produkt dostępny

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 199,00 zł brutto
 • szt.
 • 179,00 zł
 • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą, BLIK
 • Sprawdź raty

MD2R to zdecydowanie najpopularniejszy kabel 2xRCA na polskim rynku w swoim segmencie cenowym. Produkowany od 2012 roku sięgnął po szereg wyróżnień i nagród prasowych, zyskał uznanie dziesiątek tysięcy zadowolonych klientów. Jak często zauważa prasa specjalistyczna - jest to jeden z najtańszych kabli na rynku, który nie jest przebrandowaną "chińszczyzną".

Melodika MD2R Gunmetal

Powodem tak licznych sukcesów jest świetny stosunek jakości do ceny. Kabel jest produkowany w Polsce co pozwala poddawać go kolejnym modyfikacjom, które wciąż śrubują jego jakość przy zachowaniu konkurencyjnej ceny. 

W trakcie rozwijania pierwotnej wersji zmieniono między innymi: 
- wtyki 
- izolatory w przewodzie 
- sposób mocowania wtyku 
- materiał lutujący


Melodika MD2R Gunmetal

Konstrukcja przewodu typu "Single Core" jest przez wiele osób uznawana jako najlepsza budowa przewodnika do zastosowań w domowym systemie Hi-Fi. Dodatkowo najniższa w tym przedziale cenowym pojemność powoduje niezakłócone przenoszenie wysokich częstotliwości. Poprzez zmniejszoną impedancję kabel nie ma również częstego efektu "ostrej góry".


Melodika MD2R


Przy budowaniu domowego zestawu audio, należy pamiętać, że nie ma uniwersalnego przewodów do systemów profesjonalnych oraz domowych, MD2R05G Gunmetal to wyspecjalizowany kabel przeznaczony domowym instalacjom audio. 

Budowa oparta o przewodnik składający się z drutu 0,25mm2 oraz materiału przewodzącego prąd elektryczny poprawiający rozkład pola elektrycznego. Ekran wykonany w postaci oplotu siatkowego oraz powłoki przewodzącej. 

 

Przewodnik:  Miedź beztlenowa OFC: 99.99%
Ekranowanie: 
 • Podwójne
 • TAK
Wtyki: Metalowe pozłacane 24 k złotem wtyki
Kształt: Okrągły
Kierunkowość: Nie
Elastyczność kabla, średnica załamania kabla: 36mm
Średnica (grubość kabla): 7mm
Konstrukcja: Koncentryczna
Izolacja: PE
Wymiary: Śr: 12; dł: 45
INNE: Rezystancja żyły roboczej <= 68 Ohm/km
:: Przewód lutowany z wtykiem za pomoca wysokiej jakości cyny z dodatkiem srebra.
:: Rezystancja ekranu<=13,5 Ohm/Km
:: Pojemność skuteczna żyła/ekran <= 61,95 nF/km
:: Przewód odporny na: promienie UV, wodę morską, ozon, alkohol, wyśmienita udarność zarówno w pokojowej jak i niskiej temperaturze, wysokie pochłanianie energii mechanicznej, dobra odporność na ścieranie
:: Podwójnie ekranowana konstrukcja o gęstości 99%
Gwarancja: 5 lat