Cambridge Audio Minx Air 200v2

  • Dodaj recenzję:
  • Kod: 3137
  • Producent: Cambridge Audio
  • Kod producenta: 3137
  • Dostępność: Na magazynie zewnętrznym
  • szt.
  • 2 190,00 zł 1 790,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Głośnik Bluetooth Cambridge Audio Minx Air 200v2

Powiększ swoje doświadczenie z muzyką bezprzewodową.
Minx Air 200 zapewnia wspaniałą, radującą serce wydajność, wypełniającą dźwiękiem największe pomieszczenia w twoim domu.
Czy twoja muzyka mieszka w iPhonie, iPadzie, smartfonie, tablecie lub komputerze, czy wolisz używać muzycznych aplikacji, takich jak Spotify lub Napster, dźwięk można przesyłać bezprzewodowo i szybko do Minx Air 200.
Minx Air obsługuje zarówno technologię AirPlar firmy Apple, jak i Bluetooth, więc nieważne, jakiego urządzenia używasz – Minx Air jest idealnym partnerem.
Polepszający basy, wbudowany subwoofer i dwustuwatowy wzmacniacz naprawdę odmienią wrażenia słuchowe i jesteśmy przekonaniże nigdy nie słyszeliście tak zdumiewającego dźwięku ze zintegrowanego systemu. A mimo tego Minx Air 200 ma tylko 45 cm szerokości, dzięki czemu może zmieścić się praktycznie wszędzie…

Prawdziwe brzmienie firmy Cambridge Audio, tylko są mniejsze…
Minx Air 200 został skonstruowany tak, aby wypełniać dźwiękiem największe salony. Potężne wzmacniacze cyfrowe i technologie przetwarzania sygnału połączono z naszymi opatentowanymi technologiami głośnikowymi BMR w celu uzyskania wydajności, jakiej nie ma żaden system bezprzewodowy

Współpraca z ulubionymi aplikacjami muzycznymi
Opracowany w naszym londyńskim centrum konstrukcyjnym, Minx Air uwielbia bawić się! Zwiększ głośność, a moc będzie niezmiennie utrzymywana.

Radio internetowe
Wiemy, że kochasz radio, więc możesz słuchać po naciśnięciu jednego przycisku ulubionych stacji w dobrej, cyfrowej jakości. Lub odkrywać nowe stacje z całego świata. Po prostu używaj w telefonie lub tablecie naszej darmowej aplikacji Minx Air, wyszukując stacji wg gatunku lub położenia i łącząc się z nimi – dostępne są wersje dla systemów Apple i Android.

Zdumiewające aplikacje…
Aplikacja Minx Air dla systemów Apple i Android oferuje: programowanie stacji, regulację głośności, sterowanie basami i dostęp do różnych ustawień korektora charaktyerystyki w celu dopasowania dźwięku Minx Air do danego pomieszczenia.
Zawiera również przewodnik, ułatwiający instalację, jak również filmy wideo, pokazujące krok po kroku metody konfigurowania połączeń z różnymi urządzeniami.
Aby mieć pewność, że każdy może mieć łatwy dostęp do Minx Air, zgrabny pilot zdalnego sterowania umożliwia sterowanie zasilaniem, zaprogramowanymi stacjami, głośnością i basami.

Ulepsz również swój telewizor…
Minx Air posiada na tylnej ściance gniazda, umożliwiające podłączenie telewizora lub odtwarzacza Blu-ray, aby korzystać z legendarnej wydajności dźwięku firmy Cambridge Audio.

Stworzony dla ciebie
Minx Air pasuje raczej do domu i wygląda tak dobrze, jak brzmi. Minx Air został wykonany ze sztywnych, wytłumionych akustycznie materiałów i wykończony pięknym lakierem o wysokim połysku, więc jest naprawdę masywny, gwarantując brak zniekształceń i wibracji. Uchwyt do przenoszenia działa dyskretnie jako port basowy, w celu polepszenia dźwięku również najniższych nut.

Łatwa konfiguracja, łatwiejsze używanie…
Pracowaliśmy naprawdę ciężko, aby obsługa Minx Air była intuicyjna, więc każdy członek rodziny może cieszyć się swoją muzyką. Nasz Przewodnik konfiguracji daje pewność, że Minx Air stanie się częścią domowej sieci po wykonaniu kilku prostych kroków, a przygotowaliśmy również szereg intuicyjnych filmów wideo. A w celu połączenia bezpośredniego, bez używania sieci, po prostu naciśnij przycisk parowania Bluetooth i wysyłaj dźwięk bezpośrednio do Minx Air.
Witamy w świecie muzyki bez kabli…Witamy w świecie Minx Air.

Specyfikacja techniczna:
- Technologia AirPlay firmy Apple
- Technologia Bluetooth (kompatybilność z kodekami aptX, AAC i SBC)
- Radio internetowe
- Wejście audio (gniazda CINCH i JACK 3,5 mm)
- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
- Wysokiej jakości wzmacniacz cyfrowy klasy D
- Zdalne sterowanie
- Sterowanie basami
- Jednostki napędowe
  Przetworniki BMR (Balanced Mode Radiator): 2 x 57mm (2,25 cala)
  Subwoofer: 1 x 165 mm (6,5 cala)
- Wyjściowa moc wzmacniacza: 200W
- Napięcie wejściowe: 100V – 240V (50/60Hz)
- Pobór mocy w trybie czuwania: <0.5W
- Automatyczne wyłączanie zasilania: regulowane; w zakresie od 23 godziny 45 minut d0 15 minut lub wyłączone
- Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g
- Szyfrowanie Wi-Fi: WEP, WPA, WPA2
- Ethernet: IEEE 802.3, 10 Base-T or 100 Base-T
- Wymiary (D x S x W): 450 x 220 x 174mm (17.7’’ x 8.7’’ x 6.9’’)
- Waga: 5.1Kg (11.2lbs)
- Kompatybilność z technologią AirPlay: dotykowy iPhone, iPad i iPod z systemem iOS 4.3.3 lub nowszym, Mac z systemem OS X Mountain Lion oraz Mac i PC z aplikacją iTunes 10.2.2 lub nowszą.

Warunki gwarancji:
Sprzęt marki Cambridge Audio objęty jest 2-letnią gwarancją, realizowaną w systemie door-to-door przez autoryzowany centralny serwis.