CAMBRIDGE AUDIO - DacMagic 200M Przetwornik cyfrowo-analogowy

  • szt.
  • 2 890,00 zł
  • Credit Agricole raty, Płatność za pobraniem gotówką, Płatność przelewem na konto, Santander Consumer raty, Płatność gotówką , płatnosć kartą płatniczą
  • Sprawdź raty
  • Oblicz_raty_duckblue
DacMagic 200M szare tło

Dźwięk cyfrowy jest genialny, ale zanim będzie można go usłyszeć, musi być on analogowy. Ostateczne brzmienie zależy całkowicie od tego, jak przetworzone zostaną cyfrowe pliki audio zapisane na komputerze, na płycie CD lub z ulubionej usługi transmisji strumieniowej. Urządzenie DacMagic 200M za każdym razem doskonale przeprowadza konwersję cyfrowo-analogową, dzięki czemu wszystkie rodzaje systemów audio brzmią lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. 

.

 
  •  
  •  
Zbliżenie na urządzenie DacMagic 200M

Dźwięk studyjnej jakości

DacMagic 200M to pierwszy produkt firmy Cambridge Audio obsługujący MQA.

MQA  to wielokrotnie nagradzana brytyjska technologia, która zapewnia dźwięk studyjnej jakości w pliku wystarczająco małym, aby można go było przesyłać strumieniowo. Na przykład TIDAL wykorzystuje technologię MQA, aby zapewnić  dźwięk najwyższej jakości  w ramach członkostwa Hi-Fi. DacMagic 200M firmy Cambridge Audio może w pełni dekodować i odtwarzać pliki MQA, dzięki czemu brzmią dokładnie tak, jak oryginalne nagranie studyjne.

Na produkcie zwróć uwagę na niebieski wskaźnik MQA. Oznacza to, że odtwarzasz plik MQA Studio, który został zatwierdzony w studiu przez artystę lub producenta albo został zweryfikowany przez właściciela praw autorskich. Zielony wskaźnik to potwierdzenie, że odtwarzasz i dekodujesz plik muzyczny MQA.

Pokrętło głośności zbliżenia DacMagic 200M

Potężne przetwarzanie

Sercem DacMagic 200M jest para niezwykle wysokiej jakości przetworników cyfrowo-analogowych ESS Sabre. Obsługują cyfrowe pliki audio do 32bit/768kHz lub DSD512, więc mogą poradzić sobie z cyfrową muzyką wszelkiego rodzaju przechowywaną na płytach CD, smartfonach, komputerach - lub gdziekolwiek indziej.

Gdy plik cyfrowy znajdzie się na pokładzie DacMagic 200M, jego dwa przetworniki cyfrowo-analogowe konwertują go na informacje analogowe, zachowując nienaruszoną dynamikę i szczegóły. A ponieważ sygnał analogowy wysyłany do zestawu audio jest tak zdumiewająco wolny od zniekształceń, tak precyzyjny i tak realistyczny, że Twój system będzie brzmiał bardziej przekonująco i kompletnie niż kiedykolwiek wcześniej.

Przycisk zasilania zbliżeniowego DacMagic 200M

Łatwa integracja

Pomimo niewiarygodnej liczby funkcji, rozbudowanej funkcjonalności i niezwykłej technologii na pokładzie DacMagic 200M, Cambridge Audio udało się zmieścić to wszystko w pięknie zbudowanej, bezbłędnie wykończonej stalowej i aluminiowej obudowie o wymiarach zaledwie 52 x 215 x 191 mm.

Oznacza to, że zgrabnie i dyskretnie zmieści się w każdej istniejącej konfiguracji audio, nie zajmując dużo miejsca ani nie przyciągając zbytniej uwagi. Wszystko, czego potrzeba, to zbalansowane lub niezbalansowane połączenie z twoim systemem (i oczywiście pewne zasilanie sieciowe), aby DacMagic 200M dostarczył ci ulepszenia brzmienia, które jest znacznie większe niż pudełko, z którego pochodzi.

Tył DacMagic 200M

Dobrze połączone

Możliwe jest przesyłanie cyfrowych plików audio do DacMagic 200M na wiele sposobów. Cyfrowe wejścia optyczne, cyfrowe koncentryczne i USB oznaczają, że odtwarzacze CD, konsole do gier, laptopy lub inne urządzenia cyfrowe można łatwo podłączyć – a odbiór Bluetooth aptX oznacza, że ​​równie proste jest bezprzewodowe przesyłanie plików ze smartfona lub tabletu.

DacMagic 200M ma zarówno zbalansowane, jak i niezbalansowane wyjścia analogowe, dzięki czemu można go łatwo podłączyć do systemów audio wszystkich typów, a także przełączalne filtry, aby zapewnić różne opcje brzmienia. Oprócz możliwości dostarczania oszałamiającego dźwięku do głośników, posiada również wysokiej jakości wzmacniacz słuchawkowy z wyjściem 6,3 mm na pokładzie, dzięki czemu możesz cieszyć się ekscytującą jakością dźwięku DacMagic 200M prywatnie – przy dowolnej głośności.